Reth Meje

Quhem Mariglen Gjika.

Kam lindur ne qytetin e Beratit dhe kam mbaruar Universitetin per Gazetari Komunikim.

Vitet e fundit kam marre graden MA. ne fushen e Gazetarise.

Aktualisht punoj nje universitet privat ne Shqiperi.

Ju falenderoj te gjitheve qe klikoni ne blogun tim! Per çdo pyetje apo sugjerim mos hezitoni por me kontaktoni sa me shpejt!

Blogu im synon qe ti permbaje te gjitha llojet e fushave te jetes.

Faleminderit!

Advertisements

Një Përgjigje te Reth Meje

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s