Lady Gaga, në skenë gjysmënudo

Lady Gaga befasoi fansat e saj në Londër, duke kënduar vetëm me veshjet intime, në një pab, në orët e vona të mbrëmjes së djeshme.

Një pjesë e fanseve të saj femra, duke ndjekur shembullin e idhullit të tyre, u zhveshën gjatë koncertit. Këngëtarja u paraqit në arenën e vogël së bashku me grupin “Semi Precious Weapons”, për të kënduar dy këngë.

Publiku nuk ishte paralajmëruar për mbërritjen e saj. Lady Gaga do të nisë brenda pak ditëve një tur që do ta çojë në disa qytete të Anglisë, SHBA dhe Europë.

 

Advertisements
Ky zë u postua te MUZIKE. Faqeruani permalidhjen.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s